Jedną z coraz częściej stosowanych sposobów promocji wakacyjnej jest promocja na plaży. Jest to o tyle ciekawa forma promowania firmy, że dociera do ogromnej rzeszy osób w momencie gdy są oni wypoczęci i zrelaksowani.

Jednym z najciekawszych i najbardziej popularnych gadżetów plażowych są piłki plażowe. Znane i lubiane zarówno przez dzieci jak i dorosłych nadają się idealnie jako medium reklamowe. Dobrze kolorystycznie dobrana piłka z umieszczonym logotypem potrafi przykuwać wzrok i cieszyć wszystkich, którzy biorą udział w zabawie nią.

Jeszcze inne produkty nadające się do rozdawnictwa to maty plażowe oraz torby izotermiczne które dzięki estetycznemu wykonaniu i swojej funkcjonalności stają się coraz bardziej popularne wśród plażowiczów. W tym miejscu nie można jednak zapominać o moich ulubionych zabawkach plażowych, a mianowicie o frisbee. Ta gra wywodząca się z zagranicy szturmem wtargnęła na nasze plaże kilka lat temu i posiada coraz większe rzesze zwolenników.

Reklama poprzez dawanie ludziom radości i przyjemności należy do najbardziej skutecznych sposobów utrwalania w świadomości użytkowników znaku towarowego firmy, a co za tym idzie daje największe szanse na skorzystanie z jego produktów bądź usług w przyszłości.

Nie można powiedzieć, że organizowanie akcji promocyjnych na plażach, kąpieliskach i basenach należy do najtańszych form promowania, ale dzięki dobrej atmosferze, utalentowanym animatorom, prowadzącym event oraz gadżetom wakacyjnym bez wątpienia pozostawiają one bardzo duży rozgłos i na długi czas pozostają w pamięciach ich uczestników… A o to właśnie nam chodzi!