Wykonane z dobrej jakości materiałów, w nowoczesnej gamie kolorystycznej, dostępne w różnorodnych kształtach -parasole reklamowe spełniają funkcje zarówno użytecznych produtków jak i marketingowych gadżetów promocyjnych/wizerunkowych.

Wśród bogatej oferty firm z baranży gadżetów reklamowych (www.parasole-reklamowe.com.pl; www.gratisownia.pl) można wybrać produkt ściśle dopasowany do odbiorcy końcowego. Jeśli naszym klientem jest dyrektor, prezes szanującej się firmy, osoba ceniąca luksus i nietuzinkowy wizerunek – warto odbarować ją eleganckim parasolem o klasycznym kształcie, w ponadczasowym- czarnym kolorze z niewielkim logo umieszczonym w sposób dyskretny.

Oczywiście możemy wykorzystać parasole reklamowe jako gadżet na różnego rodzaju imprezy, wydarzenia kulturowe czy targ branżowe. Wtedy z jednej strony szukamy czegoś solidnego, pozostawiającego właściwy ślad, dobrej jakości a zarazem niedrogiego. Znakomitym pomysłem jest umieszczenie logo swojej firmy (z dodatkowym podpisem- śladem owej imprezy) na parasolach ze średniej półki. Sprawdzają się rewelacyjnie, są użyteczne, mają bogaty wybór kolorów a dodatkowo nie nadszarpną naszego budżetu.

Jeśli naszym klientem jest kobieta- najwłaściwszym wyborem jest składana parasolka, najlepiej jak najmniejszych rozmiarów, w poręcznym etui. Jak najbardziej można taki gadżet obrandować, ale warto również postawić na dyskretny nadruk.

Kierując ofertę do najmłodszych warto zastanowić się nad tym czy parasol może stanowić również doskonałą zabawę. Oczywiście, jak najbardziej oferta skierowana do dzieci jest bardzo interesująca. Chociażby parasole z ciekawymi motywami (piłkarskimi, postaci z bajek) czy też bardzo modne ostatnio- parasole z nadrukiem do kolorowania. 

Wybór parasoli reklamowych jest ogromny, umieszczenie na nich logotypu warto powierzyć doświadczonej firmie, a metod jest wiele- wśród najpopularniejszych- sitodruk i termo transfer doskonale sprawdzają się na tego typu produktach.

źródło własne, 2010