Tym razem nie będzie o radach dotyczących marketingu i promocji własnej firmy na rynku. Dzisiaj zdecydowanie bardziej zachęcamy do znużenia się w świecie promocji od innej strony.

Przedstawiamy jeden z najważniejszych katalogów rynku branży promocyjnej, czyli „Promo Gifts”. To bardzo obszerny informator zbierający dane na temat firm i przedsiębiorstw działających wokół sektora marketingu i promocji. Wydawany jest on co roku przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych. W 2011 roku ukazało się już czwarte wydanie katalogu, w którym zawartych zostało jeszcze więcej informacji branżowych.

PIAP to organizacja, która z już od 4 latach skupia wokół siebie podmioty działające w środowisku reklamowym. Jej podstawowym zadaniem, oprócz celu, jaki jestem zbieranie danych na temat branży reklamowej i utrzymywanie łączności między jej elementami, stara się także z sukcesem promować gadżety jako doskonałe nośniki reklamy. PIAP scala wokół siebie firmy i przedsiębiorstwa, które w określony sposób wykonują swoją misję, tj. działają w sposób kompleksowy i profesjonalny. Przynależność do stałych członków PIAP jest więc ogromnym prestiżem i daje gwarancję wiarygodności firmy. Polska Izba Artykułów Promocyjnych dzięki systemowi gratyfikacji i certyfikacji stara się na bieżąco śledzić rozwój rynku reklamowego w Polsce.

Jednym z obszarów działania PIAP jest wydawany rokrocznie Katalog Członków Polskiej Izby Artykułów Reklamowych „Promo Gifts”. Jest on niezwykle pomocnym narzędziem wykorzystywanym w codziennej pracy działów marketingu, agencji reklamowych oraz innych instytucji, szukających wiarygodnej i rzetelnej informacji o produktach  i firmach, działających na rynku artykułów promocyjnych. Czwarta edycja tego katalogu stanowi obszerną bazę firm działających w branży upominków reklamowych, zarówno producentów i importerów gadżetów, jak i agencji reklamowych, zrzeszonych w Izbie. Obecne wydanie zawiera szereg udoskonaleń pozwalających na szybkie wyszukiwanie informacji o rynku reklamowym w Polsce. Katalog podzielony na dwie części, z których każda skierowana jest do innych odbiorców, dzięki czemu o wiele łatwiej się go nawiguje. Zapraszamy do lektury!

Katalog można ściągnąć tutaj: Pobierz

źródło: Polska Izba Artykułów Promocyjnych