Jeśli szukasz niebanalnego gadżetu reklamowego lub po prostu jesteś dystrybutorem artykułów promocyjnych i chcesz dotrzeć do większego grona odbiorców skorzystaj z zupełnie innowacyjnego rozwiązania, jakie niedawno pojawiło się na rynku. Giftsonline.pl to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy pragną zgłębić rynek gadżetów promocyjnych w Polsce.

Giftsonline.pl to pierwsza w Polsce wyszukiwarko-porównywarka artykułów promocyjnych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom na poziomie zapisywania i pozyskiwania informacji znajdują się w niej naprawdę cenne dane na temat artykułów reklamowych i ich dostawców.

Wyszukiwarka oferuje m.in. tysiące skrupulatnie skatalogowanych produktów z branży promocyjnej, szeroką bazę sprawdzonych producentów, importerów i dystrybutorów artykułów promocyjnych oraz agencji reklamowych, posiadających takie produkty w swojej ofercie. Dzięki temu na jednym wortalu skumulowane są informacje dotyczące całego rynku. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu. Nie trzeba już wertować setek stron katalogów w formie papierowej, by znaleźć interesujący przedmiot. Teraz wystarczy sięgnąć do jednego miejsca w sieci, po to, aby uzyskać pełne i kompletne informacje na temat poszukiwanych produktów.

Portal oprócz ułatwień dla Klientów, oferuje szeroki pakiet możliwości dla producentów i dostawców gadżetów promocyjnych. To miejsce, gdzie cała branża ma możliwość zrzeszenia się i uporządkowania całego swojego asortymentu specjalnie dla potencjalnych odbiorców. Giftsonline.pl pozwala bowiem tworzenie profili i kont komercyjnych, dzięki czemu przedsiębiorcy z całej Polski mają możliwość zaprezentowania swojego portfolio w sieci. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw Klientom.

Wortal jest jedyną witryną witryną na polskim rynku internetowym, która łączy w sobie funkcję wyszukiwarki oraz porównywarki cen prezentowanych w serwisie produktów z branży reklamowej. Wszystko to jest możliwe dzięki unikalnej opcji zestawiania w przejrzystą listę wybranych przez użytkownika gadżetów i eksportowania jej do pliku PDF.

Portal należy do spółki Promo Gifts, specjalizującej się w badaniu rynku artykułów promocyjnych w Polsce. A wśród firm, które znajdują się w katalogu Giftsonline znajduje się także zaprzyjaźniona z nami firma Gratisownia.pl – producent i dostawca gadżetów reklamowych w całej Polsce.

Zapraszamy do świata gadżetów!