Jak zaprezentowaliśmy w poprzednim artykule, CMS, czyli system zarządzania treścią stron internetowych, jest niezbędnym narzędziem dla każdej firmy, która pragnie, aby jej produkty zaistniały w sieci w dobrym standardzie. Dziś przedstawiamy, jaki powinien być dobry CMS.

System CMS przeznaczony jest przede wszystkim do wygodnego i łatwego zarządzania serwisem internetowym. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy administratorowi serwisu i umożliwienie pełnienia tej funkcji zwykłym użytkownikom sieci. Wybraliśmy, naszym zdaniem, najlepiej działający na rynku system CMS, a jest nim właśnie dobryCMS.

Serwis oraz produkt dobryCMS.pl należy do Grupy Kapitałowej MarketPro, która specjalizuje się w inteligentnym marketingu. Firma od chwili powstania specjalizuje się w dostarczaniu firmom i instytucjom narzędzi pomocnych w prowadzeniu kampanii reklamowych. DobryCMS powstał w celu ułatwienia użytkownikom Internetu tworzenia oraz administrowania własnych stron www.

System stworzony przez Grupę MarketPro początkowo powstał jedynie na własne, wewnętrzne potrzeby firmowe, jednak w miarę upływu czasu ewoluował, stając się coraz bardziej rozbudowanym narzędziem, którego zastosowaniem zainteresowały się zaprzyjaźnione firmy. Od tej chwili dobryCMS zaczął funkcjonować jako niezależny produkt, jest on stale rozwijany, poprawiany i modyfikowany, aby jak najlepiej spełnić pokładane w nim oczekiwania klientów.

Więcej informacji na temat na temat systemu firmy MarketPro można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.