RemaDays to największe święto reklamy i poligrafii, które odbywa się rokrocznie w Europie Środkowej i Wschodniej. W skład międzynarodowych targów wchodzi kilka wielkich spotkań ‘na szczycie’ odbywających się wraz z początkiem nowego roku w kilku miastach Europy. Targi dają możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami oraz trendami marketingu i reklamy, co czyni je najważniejszym tego typu wydarzeniem na kontynencie.

W roku 2012 zapowiedziano aż trzy spotkania w ramach targów RemaDays, z czego dwa już za nami. Pierwsze to debiutujące Targi RemaDays Europe w Norymberdze, w czasie których mieliśmy okazję przeżyć po raz pierwszy Europejskie Dni Upominków Reklamowych. Wydarzenie to miało miejsce w dniach 9-11 stycznia 2012 roku. Skierowane ono było do wszystkich profesjonalistów związanych z sektorem artykułów promocyjnych, które stają się dziś nieodzownym elementem branży reklamowej na świecie. Obecność na tych targach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza ze strony dystrybutorów artykułów reklamowych. Stanowiły one doskonałe uzupełnienie i niezłą konkurencję dla największych Targów Artykułów Reklamowych PSI w Düsseldorfie.

Drugie tragi odbywające się w ramach RemaDays to spotkanie, które miało miejsce w lutym w Warszawie, dokładnie w dniach 1-3 lutego 2012 r. Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warszawa, bo tak brzmi pełna nazwa tego wydarzenia, przyciągnęły jak zawsze wielkie grono wystawców z czterech sektorów: Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark, PrintShow.

W czasie tych targów odbył się także RemaCongress, czyli największy na świecie kongres reklamy, będący źródłem cennej wiedzy z branży promocyjnej. Dzięki spotkaniu w Warszawie ponad 500 wystawców, zarówno krajowych i zagranicznych, mogło zaprezentować swoje produkty. Targi w stolicy Polski odbyły się już po raz siódmy i w dalszym ciągu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a co więcej mają swoją kontynuację na Wschodzie.

Trzecie spotkanie w ramach RemaDays to właśnie Międzynarodowe Dni Reklamy i Poligrafii RemaDays Kijów, które są logiczną kontynuacją wydarzeń warszawskich. Targi w Kijowe wciąż jeszcze przed nami! Odbędą się one w dniach 29 luteg0 – 2 marca 2012 roku. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

Multidyscyplinarność RemaDays jako targów z zakresu zarówno reklamy, poligrafii, jak i rynku promocji, umożliwia budowanie długotrwałych, a przede wszystkim osobistych, relacji z klientami. To także największe spotkanie biznesowe z branży, które daje możliwość dotarcia  do firm o silnej pozycji w branży, jak i tych, które dopiero rozważają  inwestycje w usługi reklamowe.

Jeżeli zatem działasz w sektorze reklamowych, masz firmę lub przedsiębiorstwo specjalizujące się w tego typu działaniach, nie zwlekaj i zostań wystawcą na międzynarodowych targach. Szczegóły znajdziesz na stronie: www.remadays.com.