Co można zrobić siedząc przed komputerem i jak czerpać z tego korzyści?

Z łatwością można zauważyć, że coraz więcej rzeczy można zrobić w Internecie.

Na początku, kiedy w powszechnym użytku pojawił się internet, mówiono że ma on ułatwić ludziom życie. Dalej tak jest, ale zmieniły się dziedziny, w których internet to życie ułatwia.

Kiedyś mówiło się o szybszej korespondencji (e-mail), dziś mówi się o videokonferencjach.

Kiedyś można było odwiedzać wirtualne muzea, dziś ogląda się filmy online.

Kiedyś czytało się wiadomości na portalach, dziś rezerwuje się bilety lotnicze, robi przelewy i zakupy. Można się promować, reklamować i kupować.

„Technika poszła do przodu” – mawiają ludzie.

Internet otworzył w tamtym czasie przed ludźmi – i nadal to robi – nowe możliwości. Dziś w necie można nie tylko słuchać radia, ale i tworzyć radio, nie tylko oglądać telewizję, ale także tworzyć telewizję, nie tylko czytać serwisy informacyjne, ale samemu stać się kanałem informacji.

Coraz częściej na robieniu rzeczy przez Internecie można także zarobić. Ostatnio jeden bank oferuje 200zł za otwarcie konta w Internecie (w oddziale nie ma bonusu). Różne firmy oferują rabaty za rezerwacje i zakupy online. Sklepy, przy zamówieniach zrobionych w Internecie dokładają dodatkowe gadżety.

A i tak myślę, że w kwestii internetu nie padło jeszcze ostatnie słowo i lada dzień możemy być zaskoczeni kolejnymi ułatwieniami i możliwościami zarobku, dzięki temu, że robimy to w internecie. Robienie tego w Internecie, co dotychczas robiło się „w realu” jest rozwijające
i dochodowe. Dlatego też warto poświęcić trochę czasu na sprawdzenie ofert (oczywiście w Internecie), aby wiedzieć gdzie na zakupach można jeszcze dodatkowo zyskać.