Ale użyteczność też jest ważna.

W comiesięcznym cyklu dotyczącym praktycznych i użytecznych gadżetów, chciałbym tym razem zaprezentować i scharakteryzować kilka ciekawych produktów.  

Zakupy robi każdy z nas i prawdopodobnie będzie robił je przez całe życie. Zawsze zastanawia mnie w sklepach, dlaczego ludzie idąc na zakupy nie zabierają ze sobą dobrej torby i pod kasą kupują plastikowe reklamówki za kilka groszy a czasem nawet droższe…? Może dlatego, że nie pamiętają o tym, a może dlatego, że nie mają w domu torby Blowball, która ma wewnętrzną kieszeń na telefon komórkowyIdąc na zakupy warto zaopatrzyć się w praktyczną torbę zakupową i nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy na jednorazówki, które w każdej chwili mogą się rozerwać.  

Dobrze zaopatrzona apteczka, to absolutna konieczność w domu, pracy, samochodzie, w szkole. Nie ma sensu opisywać, na co komu apteczka pierwszej pomocy, ale warto zwrócić uwagę na jej niewielkie rozmiary, bogate wyposażenie oraz użyteczność. Dzięki temu, że nie jest ani duża,  ani ciężka staje się praktyczna. Można ją wsadzić do plecaka idąc w góry, czy też zabrać ze sobą wybierając się na rower. Przezorny zawsze ubezpieczony.  

Wielkimi krokami zbliża się jesień. Chociaż jeszcze za oknem tego nie widać, to powoli nadchodzi czas deszczy, słoty, kałuż itp. Kiedyś jedna z celebrytek powiedziała, że ocenia facetów po tym, w jakim stanie są ich buty. Nie ważne jakie są, ale czy są czyste. Stąd też podczas „słotej polskiej jesieni”, przed którą na pewno nie uciekniemy, warto zaopatrzyć się w fajny zestaw do pielęgnacji butów. Nie tylko dlatego, żeby „przypodobać się celebrytce”, ale także po to, żeby w każdej chwili móc czuć się elegancko.