Promowane gadżety stycznia

Powszechnie panuje tendencja, że piśmiennictwo zamiera. Piśmiennictwo jakie powszechnie znamy. Wszystko przenosi się do pisania po klawiaturze. Nieważne czy to komputerowej czy telefonicznej. Niemniej wciąż można się spotkać z ludźmi, którzy nie wyobrażają sobie pracy w biurze bez długopisu. 

Zamieranie piśmiennictwa (podobnie jak tradycyjnego papierowego wydawnictwa czy to prasy czy książek), wcale nie oznacza, że przestaje się produkować czy inwestować w przedmioty, które piśmiennictwu służą.

I tak można się spotkać z np. kompletem piśmienniczym w zestawie z długopisem i cienkopisem, w zależności od tego, kto czym i po czym będzie pisał. Zestaw taki jest elegancki i praktyczny. 

Osoby nietuzinkowe, które lubią się wyróżniać nie tylko ekstrawagancją, mogą np. zaopatrzyć się w zestaw piśmienniczy w drewnianym pudełku, który na pierwszy rzut oka przypominać może miniaturowe opakowanie wina. 

Tak jak wszystkie opisywane w tym cyklu gadżety, tak i komplety piśmiennicze świetnie nadają się na prezent, nie tylko dla koneserów pisania, ale dla studentów, uczniów, adwokatów, lekarzy. Słowem dla wszystkich, którzy nawet jeśli nie chcą, to muszą. Pisać.