Jak celebrować moment picia? 

W comiesięcznym cyklu gadżetowym chcielibyśmy zaprezentować urządzenia związane z piciem kawy i herbaty.Jak wiadomo, można pić i pić. Dla osób niemających czasu na celebrowanie momentu picia kawy czy herbaty, polecamy zwykły kubek ceramiczny, który przy piciu oczywiście spełni swoją rolę. Zarówno kawa, jak i herbata będą z niego smakowały niemalże jak z każdego innego naczynia.Niemalże.

Dla osób bardziej wymagających w swojej ofercie posiadamy dzbanuszek z kubkami, który idealnie nadaje się na małe przyjęcia, czy to w firmie czy też w domu. Dzbanek jest niewielki, więc większej ilości osób raczej za jego pomocą nie obsłużymy. Są jednak rodzaje kawy oraz okazje, gdzie kawę serwuje się w malutkich zastawach. Ta jest właśnie do tego najbardziej odpowiednia.

Dla smakoszy herbaty proponujemy analogiczny zestaw do herbaty z dzbankiem.W jego skład wchodzi dzbanek 400 ml i filiżanka. Jest on wykonany z białej ceramiki, zaś zapakowany w czarne ozdobne pudełko. Taki zestaw to wspaniały prezent dla osób lubiących celebrować moment picia herbaty.

W XVI wieku kawa i herbata były traktowane jako napoje wyskokowe, zaś pijanie kawy i herbaty były lokalami niezwykle ekskluzywnymi. Dziś picie kawy i herbaty spowszedniało, co nie oznacza wcale, że nie warto od czasu do czasu zadbać o odpowiedni klimat i aromat.