Tego jeszcze nie było 

W ofercie firmy gratisownia.pl  pojawiło się kilka ciekawych gadżetów, w promocyjnych cenach.

Pierwszym gadżetem jest powszechnie znany notes z długopisem. Niby produkt jakich miliony, jednak tego wyróżnia min. to, że jest to notes ekologiczny z kolorowymi znacznikami i sklerotkami. Ponadto posiada pliczek 40 karteczek na notatki. Dołączono do niego również kartonowy długopis. Jest to zestaw bardzo przydatny i estetyczny. 

Każdy posiada jakieś kosmetyki. Zaczynając do szczoteczki do zębów i pasty, a na jakimś perfumie i kremie kończąc. Aby rzeczy te było schludnie poukładane, warto trzymać je w kosmetyczce. Wyjeżdżając w podróż absolutnie niezbędna by po całej torbie nie szukać najpotrzebniejszych przedmiotów. 

Pozostając w kręgu podróży, warto zaprezentować coś takiego jak poduszka podróżna. Ileż razy obserwowaliśmy w autobusach czy pociągach ludzi śpiących z otwartymi buziami albo z nienaturalnie wygiętymi szyjami. Poduszka podróżna może temu zaradzić. Zakłada się ją na szyję i już można spać wygodnie, bez obawy o to, że będziemy spali na „skarbonkę” albo kiedy obudzimy się, będzie nas bolała i szyja i kręgosłup.