Od lipca do września 

Wśród gadżetowych nowości pojawiało się kilka produktów, które z pewnością przydadzą się nie tylko gadżeciarzom ale każdemu.

Na początku torba na biodro. Przedmiot niby znany, jednak w ej wersji torby znajduje się także przegródka na telefon komórkowy, karty kredytowe oraz pendrive`y i długopisy. Torba na biodro jest o wiele bardziej praktyczna niż plecak czy aktówka. Z tej prostej przyczyny, że z plecaka noszonego na plecach w miejscach szczególnie zagęszczonych(autobus, festiwale) łatwo można coś ukraść. Aktówka zajmuje ręce, a torba cóż… Z nią nie mamy tego problemu. 

Lato, do maja aż do października to sezon grillowy. Jest wiele przyrządów do grillowania. Jednym z nowszych akcesoriów grillowych jest walizka do barbecue. Jest to aluminiowa walizka z 3 akcesoriami do barbecue ze stali nierdzewnej. Walizka do barbecue bardzo ładnie i profesjonalnie się prezentuje. Dodatkowo można zamówić specjalny nadruk do niej, dzięki temu prezent stanie się dedykowanym.  

Osobom planującym wakacje samolotem polecamy wagę do bagażu. Jest to waga do bagażu w obudowie ABS. Max ciężar 40 kg. Urządzenie podaje wagę w kg lub funtach. Zasilana 1 bateria pastylkową). Indywidualnie pakowana w srebrne kartonowe pudełko. Po co każdorazowo płacić na lotnisku 5zł czy też narażać się na kary ze strony (najczęściej tanich) linii lotniczych, kiedy można posiadać własną wagę i zawsze wiedzieć, ile dokładnie waży nasza walizka.

Aby zapoznać się z pełną ofertą gadżetów zapraszamy na stronię www.gratisownia.pl