Let`s play 

Nie znam nikogo kto nudziłby się na plaży. Znam także wiele osób, które w sposób aktywny spędzają czas na plaży. Umożliwiają im to gadżety do gier plażowych.

Jedną z nich ją przyczepiane do ręki paletki z rzepem. Gra polega nie tyle na odbijaniu piłki ale na jej złapaniu. Wielokrotnie obserwowałem grających w to plażowiczów i za każdym razem widziałem, że świetnie się bawią. 

Dla miłośników tradycyjnego odbijania proponujemy paletki plażowe, którymi piłkę odbija się, a nie łapie. Rakietki i piłka wykonane są z plastiku, tak więc można nimi grać w wodzie. 

Do gry w wodzie idealne ja nadmuchiwana piłka plażowa. Sposobu jej użytkowania nikomu wyjaśniać nie trzeba. Wystarczy wspomnieć, że zabawa dzięki niej jej przednia. 

Aktywność ruchowa na plaży jest wskazana z kilku powodów. Po pierwsze pozwala utrzymać dobrą kondycję, po drugie dostarcza wielu powodów do śmiechu, po trzecie spala kalorie, a po czwarte – jak wiadomo, człowiek o wiele szybciej opala się będąc w ruchu, niż leżąc plackiem na piachu.