Jak co miesiąc o tej porze….

Nadeszła jesień. W związku z tym prezentujemy gadżety, które jesienią mogą się przydać każdemu.

Dość dużą popularnością wśród gadżetów cieszą się zwijane opaski odblaskowe. Są lekkie, poręczne i łatwo można je zawinąć. Na przykład rowerzyści zawijają je wokół kostek na nodze, dzieci zawijają je sobie na rękach. Można się także spotkać, że ktoś doczepia je sobie do plecaka, torebki. Noszenie opaski odblaskowej zwiększa nasze bezpieczeństwo.

źródło: http://gratisownia.pl/Opaska_odblaskowa_MO828208_p73427.html

 Kolejną rzeczą, którą chcemy zaprezentować, to  bluza z niemechacącego się polaru z krótkim zamkiem. Bluza jest z gatunku unisex, więc pasuje zarówno na kobiety jak i mężczyzn. Bluza jest ściągana przy dolnej krawędzi, zaś  kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny. Ponadto bluza posiada kontrastowy kolor przy dekolcie w kształcie półksiężyca i na wewnętrznej stronie kołnierzyka. Wymiary, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie to XS-XXL.

źródło: http://gratisownia.pl/Rally_PT2262025511_p37750.html

Ostatnim gadżetem, który w związku z nadchodzącą słotą polską jesienią, jest klasyczny parasol z drewnianą rączką. Parasol to gadżet tak znany i tak popularny, zaś jego przeznaczenie tak oczywiste, że wszelkie opisy są zbędne. Niech więc wystarczy tylko wzmianka, parasol to dobry i praktyczny pomysł na prezent, gdyż jak mówią, „parasol zawsze się przyda”.

źródło: http://gratisownia.pl/Parasol_z_drewniana_raczka_KC513203_p50716.html

Więcej produktów znajdziecie Państwo na stronie gratisownia.pl - gadżety reklamowe dla firm.

Zapraszamy