Naprawdę skuteczne sposoby

Nastrój to pewne zabarwienie emocjonalne, które towarzyszy nam przez całe życie. Wpływają na niego dotychczasowe przeżycia, otoczenie oraz różne zdarzenia. Nastrój jest stanem, na który można wpływać, który można kształtować i który można zmieniać. Odbywa się to za pomocą odpowiednich czynników, takich jak np. ulubiona muzyka, ciekawy film czy egzotyczne wakacje. Nastrój także można tworzyć. Dziś prezentujemy kilka gadżetów, które wpływają na poprawę nastroju (i nie są nielegalne).

Pierwszym z nich jest świeczka zapachowa.

Źródło: http://gratisownia.pl/Swieczka_zapachowa_IT287301_p50080.html

Świeczka zapachowe występują pod różnymi postaciami, kształtami i zapachami. Na obrazku została zaprezentowana świeczka, która wydziela łagodny zapach kawy, Jednak zapachy wydzielane przez takie świece mogą być najróżniejsze: od egzotycznych owoców poprzez zapach czekolady czy wanilii. Świeczka zapachowa jest jednym z tych gadżetów, która nie tylko wpływa na nastrój, ale także go tworzy.

Kolejnym gadżetem tworzącym nastrój jest zestaw do aromaterapii.

Źródło: http://gratisownia.pl/Zestaw_do_aromaterapii_GM8769203_p72215.html

Zaprezentowany zestaw znajduje się w ceramicznym wazoniku. Nalewa się do niego substancji zapachowej a drewniane pałeczki zaczynają nasiąkać płynem i tym samym uwalniają przyjemny zapach wanilii. Zestaw do aromaterapii jest tak samo skuteczny w tworzeniu nastroju jak świeczka zapachowa, ale wyklucza ryzyko związane z ogniem.

Ostatnim z promowanych gadżetów jest świeczka dla osób, która tworzy odpowiedni nastrój i niekoniecznie wykorzystuje do tego ogień.

Źródło: http://gratisownia.pl/Swieczka_LED_w_dekoracyjnym_swieczniku_GM8836807_p72264.html

Jest to świeczka, która zamiast płomienia posiada lampkę LED. Podobnie jak tradycyjna świeczka, tak i ta wydziela zapach. Świeczka znajduje się w dekoracyjnym świeczniku.

Więcej gadżetów wpływających na nastrój oraz będących miłym upominkiem znajdą Państwo na stronie: http://gratisownia.pl/index.php?podkat=48&site_no=1