Radio wciąż na topie

Niektórzy sądzą, że tradycyjne radia odchodzą do lamusa.

 

 

Źródło: http://gratisownia.pl/Radio_AMFM_Classic_srebrny_brazowy_0406227_p23043.html

 

Powszechnie sądzi się, że współcześnie radio to albo jakaś wypasiona wieża albo radio internetowe w komputerze, laptopie albo komórce albo też żadne. Może trochę w tym racji jest, ale jak zwykle: prawda leży po środku.

Kilkanaście lat temu nikt nie przypuszczał, że uważane za staroświeckie i niemodne winyle, wrócą do łask. A dziś, ludzie zabijają się o płyty do gramofonu, a największe zespoły wydają oprócz płyt CD i iTunes`ów także winyle.

Być może radia jakie znamy przeżywają współcześnie drobny kryzys. Być może. Jednak nikt nie może narzekać, że współcześnie produkowane radia są staroświeckie czy niemodne. Wystarczy spojrzeć na obrazek poniżej:

Źródło: http://gratisownia.pl/Mini_radio_FM_z_klipem_V319703_p68417.html

 

Radio wciąż jest fajnym gadżetem. Ponadto producenci wciąż wymyślają nowe zabawki. I tak oprócz biwakowego tradycyjnego radia, można spotkać także radia pod pryszcz nic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:  http://gratisownia.pl/_Radio_kapielowe_Fresh_0406022_p60031.html

 

Jeśli ktoś uważa, że tradycyjne radia to przeszłość, może mieć tylko w połowie rację. Radio wciąż ma się dobrze i jeszcze niejeden raz zobaczymy, jak ktoś zamiast radia z telefonu słucha małego tradycyjnego radyjka