Nieco inne gadżety sylwestrowe

Przed Nowym Rokiem prezentujemy kilka gadżetów sylwestrowych, które może nieco odbiegają od powszechnie znanych rzeczy, kojarzących się datą 31.12., czyli petardami, szampanem, itp.

Coraz popularniejsze staje się witanie nowego roku na rynkach miast. Stąd też poniżej lista trzech gadżetów, które na pewno się w takiej sytuacji przydadzą.

Po pierwsze polar.

Źródło: http://gratisownia.pl/Cross_PT2262024173_p37732.html

Im cieplejszy tym oczywiście lepszy. Ten zaprezentowany na zdjęciu zrobiony został z niemechacącego się materiału, na dole posiada sznurek do ściągania, zapinany jest na zamek błyskawiczny. Występuje w różnych kolorach.

Po drugie opaska odblaskowa

Źródło: http://gratisownia.pl/Opaska_odblaskowa_MO828208_p73427.html

Zawijająca się opaska odblaskowa staje się coraz popularniejszym gadżetem sprzyjającym bezpieczeństwu. Jeśli nie chce się jej nosić na ręce, można zwinąć na plecaku, nodze, a nawet czapce.

Po trzecie kubek termiczny

Źródło: http://gratisownia.pl/Plastikowy_kubek_termiczny_o_pojemnosci_04_l_GM6561004_p63997.html

Jak wiadomo, chłód potrafi być uciążliwy, jednak można w pewnym stopniu jemu przeciwdziałać. Jadąc gdzieś, czy wychodząc warto mieć ze sobą kubek termiczny z ciepłą herbatą czy kawą w środku. Ten zaprezentowany powyżej to kubek o pojemności 0, 4 l, dopasowany do większości uchwytów na napoje w samochodzie. 

Tak przygotowani, możemy powitać Nowy Rok w plenerze.

A więc teraz już tylko Sylwester, Sylweczek, Sylwunio….

 

Szczęśliwego Nowego Roku