W zeszłym tygodniu zaprezentowane zostały gadżety, które w 2014 roku cieszyły się największą popularnością. Jednak wbrew temu, co mogłoby się wydawać, wciąż dużą popularnością cieszą się także ołówki i długopisy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:http://gratisownia.pl/Drewniany_olowek_z_gumka_naostrzony_V768200_p70066.html

Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze to wciąż jednej z najpraktyczniejszych i najczęściej wykorzystywanych na co dzień, tak jak np.  ten drewniany ołówek z gumką, naostrzony. Oczywiście są także ołówki z rysikiem, wymiennym wkładem. Niemiej to właśnie ten rodzaj były najpopularniejszy. Drugim powodem tej popularności jest fakt, że na ołówki bardzo łatwo zamieścić jakieś logo, czy też napis.

Źródło: http://gratisownia.pl/Olowek_stolarski_My_mate__0381039_p59889.html

Nawet na ołówkach malarskich, drewniany i lakierowanych zawsze istnieje możliwość umieszczenia dodatkowej informacji.

Podobnie rzecz ma się z długopisami. Mimo upływu lat, smartfonów z rysikami, tabletów graficznych, nic nie jest w stanie zdetronizować starego, poczciwego długopisu.

Źródło: http://gratisownia.pl/Dlugopis_Sway_1102010_p75150.html

Długopis „Sway” z profilowanym trzonem z mechanizmem na przycisk, piszącym na niebiesko to najchętniej zamawiany długopis przez klientów. Nie jednokrotnie uczestnicząc w różnych szkoleniach, kursach czy rozmawiając z przedstawicielami handlowymi, najczęściej otrzymać można ten właśnie model. Jest on bardzo praktyczny, trwały i niezawodny.