Sprawa jest prosta

Smycze na szyje, to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Współcześnie właściwie nie ma wielkiego producenta, który nie posiadałaby smyczy ze swoim logiem. Smycze są nie tylko popularne, ale również praktyczne. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór różnych smyczy.

Źródło: http://gratisownia.pl/Smycz_sublimacyjna_20mm_z_lacznikiem_GR010_p29922.html

Smycz zaprezentowana powyżej, to smycz sublimacyjna. Technologia sublimacji pozwala na wykonanie smyczy w pełnym kolorze, można wydrukować także zdjęcie. Smycz sublimacyjna z łącznikiem barwiona dwustronnie pod dowolny kolor, daje możliwość stworzenia niepowtarzalnego gadżetu reklamowego.

Innym rodzajem smyczy jest smycz typu „Slide”

Źródło: http://gratisownia.pl/Smycz_na_szyje_Slide_z_zapieciem_na_telefon_karabinczykiem_na_klucze_oraz_antystresowa_wkladka_0405250_p60013.html

Jak widać, jest to nieco inny rodzaj smyczy,  posiada ona zapięcie na telefon, karabińczyk na klucze oraz antystresową wkładką.  Powyższy przykład pokazuje, że smycz można wykorzystać na wiele sposobów.

Jeszcze innym typem smyczy w naszej ofercie jest smycz, która określana jest mianem reklamowej.

Źródło: http://gratisownia.pl/Smycz_reklamowa_V240303_p25275.html

Jest to najprostszy model smyczy, przez co jest jednym z najpopularniejszych modeli na rynku.

Wpis nie wyczerpuje różnorodności smyczy w naszej ofercie. Wszystkie dostępne smycze znaleźć można pod adresem: http://gratisownia.pl/Smycze_reklamowe_c46.html