Małą i dużą

Przy okazji wpisu o „City tour” przedstawiliśmy kilka gadżetów przydatnych  w podróży. Dziś na swój sposób kontynuujemy ten cykl, przedstawiając różnego rodzaju torby. Nie tylko podróżne. Wiadomo, wyjeżdżając trzeba się w coś spakować. Wybór jest prosty albo walizka albo torba.

Źródło: http://gratisownia.pl/Torba_sportowa_lub_podrozna_KC507803_p73082.html

Nie ma różnicy, w co się zapakujemy. Jedni wolą walizki, inni torby. Ważna jest wielkość. Bo na dwudniowy wyjazd nie zabierzemy dużej walizki czy torby. Poruszając się po mieście, czy nawet spędzając czas na plaży warto mieć ze sobą małą podręczną torbę na najważniejsze przedmioty. Idealnie nadaje się do tego torba na biodro.

Źródło: http://gratisownia.pl/Torba_na_biodro_z_suwakiem_KC550903_p50733.html

Taka torebka nie krępuje ruchów, pozwala w bezpiecznej odległości trzymać telefon, klucze, portfel czy cokolwiek innego. Torebka na biodro jest bardzo praktyczna i wygodna.

Skoro mowa o torbach, to nie mogliśmy zapomnieć o torbach izotermicznych, czyli takich które utrzymują w środku daną temperaturę.

Źródło: http://gratisownia.pl/Torba_izotermiczna_MO802906_p75650.html

Zastosowań takiej torby jest bardzo dużo, od przewiezienia produktów na działkę aż po utrzymanie w chłodnym jedzenia w trakcie długiej podróży pociągiem czy autobusem. Ten szczególny rodzaj torby, chociaż nie należy stricte do toreb podróżnych, o jakich mowa wcześniej, to niemniej w podróży z jedzeniem, jest niezbędny.