Pozory mogą mylić

Tych gadżetów przedstawiać trzeba. Każdy kto choć raz znalazł się w niespodziewanych ciemnościach doceni te urządzenia. Chociaż jak pokażemy, czasem zwykła latarka może być czymś więcej niż tylko urządzeniem dającym trochę światła.

Poniżej prezentujemy coś więcej niż tylko latarkę. Jest to wielofunkcyjna latarka ratunkowa z kompletem 7 niezbędnych narzędzi.

Źródło:http://gratisownia.pl/Latarka_wielofunkcyjna_IT191303_p49926.html

Następna latarka tylko wygląda jak typowa latarka. Ta zaprezentowana poniżej to latarka Write Light z wbudowanym długopisem. Posiada białą diodę LED i jest bardzo lekka. Zbudowana jest z plastikowej obudowy wraz z kolorowymi elementami. Posiada także klip do zaczepienia, i  kolorystycznie dopasowaną smycz . Po usunięciu nasadki latarka staje się długopisem z podświetlaną końcówką.

Źródło:http://gratisownia.pl/Latarka_WRITE_LIGHT_srebrnyczerwony_0403141_p76141.html

Na koniec prezentujemy lampę i latarkę w jednym. Jest to urządzenie ułatwiające punktowe oświetlenie dla np. osób czytających. Jest to Lampka LED w przezroczystej obudowie. Do zestawu załączono 3 baterie

Źródło:http://gratisownia.pl/Lampka_LED_IT272322_p50029.html

Chociaż dużo telefonów posiada wbudowane latarki albo też aplikacje, które robią z telefonu latarkę, to jednak tradycyjna latarka jest nie do zastąpienia, kiedy ważna jest dla nas bateria.