Łatwo to sprawdzić

Liczenie kroków to bardziej zabawa niż jakaś dyscyplina sportowa. Ale jak to w każdej zabawie bywa, może się na coś przydać i uświadomić nam jakąś prawdę o nas samych.

Bo czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile kroków dziennie zrobiłeś?

Ja też nie. Do dzisiaj.

Źródło:http://gratisownia.pl/Krokomierz_KC698604_p51068.html

Krokomierz to urządzenie, które – jak sama nazwa wskazuje – liczy nam kroki. Ale po co nam to wiedzieć, może ktoś zapytać? Kiedy są dokładne niemal co do centymetra mapy google, GPSy itp.? Zastosowań krokomierza jest dużo. Jednym z nich jest praca.

Źródło:http://gratisownia.pl/Krokomierz_MO850803_p75807.html

Kilku moich znajomych pracuje w sklepach wielko powierzchniowych, gdzie zdarza się, że naprawdę dużo się nachodzą. Z jednego końca działu na drugi, z jednego końca sklepu na drugi. Niby drobiazg, a jednak – krokomierz przydaje się, żeby uświadomić sobie i niejednokrotnie przełożonemu, że nie stało się cały dzień przy pulpicie, a naprawdę dużo pracowało.

Źródło:http://gratisownia.pl/Krokomierz_3D_MO850903_p75810.html

Zastosowań krokomierza jest sporo. Opisana powyżej sytuacja to tylko jedno z nich. Poszczególne funkcje krokomierza, takie jak obliczanie spalonych kalorii, odległość, dystans w kilometrach, tworzenie własnego planu dnia oraz pamięć ostatnich pomiarów (np. ostatnie 7 dni) pozwalają na szerokie wykorzystanie krokomierza do swoich celów. I wtedy można sobie uświadomić, że każdy z nas, każdego dnia naprawdę dużo się nachodzi.