Zamknij je w odpowiedniej ramce

Dla większości z nas wakacje już się skończyły. Nawet jeśli były to tylko kilkudniowe urlopy. W trakcie wakacji pisaliśmy o różnych gadżetach, które w większym albo mniejszym stopniu wiązały się z wakacjami, słońcem, morzem, plażą. Dziś coś, co pozwoli nam dłużej cieszyć się wakacyjnym nastrojem, a mianowicie ramki na zdjęcia.

Źródło:http://gratisownia.pl/Ramka_do_fotografii_KC272816_p50583.html

Przeznaczenie ramek jest znane i niczego szczególnie tutaj omawiać nie trzeba. Jest to prosta ramka na fotografię, którą można ustawić w domu, pracy, kuchni. Wszędzie tam, gdzie spędzamy dużo czasu i chcemy przypominać sobie o wakacjach.

Tak jak wszystkie omawiane tutaj gadżety, ramki nie są tylko ramkami. Posiadają wiele innych ciekawych funkcji, które przydają się na co dzień.

Źródło:http://gratisownia.pl/Ramka_do_zdjec_9_x_13_cm_z_zegarem_kalendarzem_oraz_termometrem_V511932_p53893.html

Ta zaprezentowana powyżej, to ramka do zdjęć z zegarem, kalendarzem oraz termometrem.  Ładna i praktyczna.

Następna ramka jest jeszcze bardziej rozbudowana.

Źródło:http://gratisownia.pl/Fotoramka_z_higrometrem_termometrem_alarmem_1107016_p60601.html

Jest to ramka na zdjęcia wraz z higrometrem, termometrem i budzikiem analogowym.

Ramka oprócz funkcji, które zostały wyżej wymienione może posiadać także funkcję… motywacyjną. Dobre wspomnienia są silną motywacją, do powtórzenia wydarzeń, które je spowodowały. Dlatego nawet zwykła ramka ze zdjęciem może motywować nas do oszczędzania, pracy, poszukiwania nowych rozwiązań.