Oferta świeczek i kadzidełek

Początek listopada to czas, kiedy różnego rodzaju świece odgrywają wielką rolę. Jednak nie musi tak być tylko na początku listopada, gdyż różnego rodzaju świece i kadzidełka mogą być użyteczne  - jeśli nie przez cały rok – to przynajmniej przez całą zimę.

Na przykład taki zestaw świec.

Źródło:http://gratisownia.pl/Zestaw_zapachowych_swiec_Silence_zawiera_zapakowany_w_pudelko_prezentowe_0902148_p60426.html

Jest to zestaw zapachowych świec Silence. Zestaw zawiera zapachowe kadzidła z ceramiczną podstawką, woreczek aromatycznej mieszanki ziół, buteleczkę olejku zapachowego, ceramiczną lampkę oraz dwie świeczki. Zapakowany jest w pudełko prezentowe.

Innym zestawem świeczek, które mogą być przydatne przez całą zimę, jest zestaw, zaprezentowany poniżej.

Źródło:http://gratisownia.pl/Zestaw_3_swieczek__GM8010410_p72131.html

Jest to zestaw upominkowy, złożony z trzech świeczek, świecznika oraz kadzidełek z dołączoną podstawką w kształcie liścia.

Osoby, które nie potrzebują całego zestawu, a jedynie pojedynczą świece, zapachową bądź też nie, również znajdą coś dla siebie.

Źródło:http://gratisownia.pl/Swieczka_zapachowa_IT287301_p50080.html

Ta świeczka nie tylko ładnie wygląda, ale też ładnie pachnie. W ofercie znajduje się kilka, różnych ale bardzo przyjemnych zapachów. Dzięki zestawom i zapachowym świecom można w łatwy sposób stworzyć miłą i przyjemną atmosferę.