Osobiste i praktyczne

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile codziennie używamy różnych akcesoriów i gadżetów.

Niektóre z nich są bardziej praktyczne, inne bardziej osobiste. Warto zastanowić się, czy na pewno mamy wszystko, czego nam potrzeba. W naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych gadżetów. Oto kilka z nich.

Elektryczny otwieracz do butelek.

Źródło:http://gratisownia.pl/Elektr_otwieracz_do_butelek_MO736903_p51420.html

Otwieracz ten posiada obudowę ABS i czarne matowe wykończenie. Dołączony nożyk do folii. Otwieranie wina jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy przyłożyć taki otwieracz do korka, nacisnąć odpowiedni przycisk i po kilku sekundach butelka jest otwarta.

Wszyscy użytkownicy smartfonów chronicznie cierpią na stan naładowania baterii. Zawsze zbyt szybko się wyczerpuje. Jest na to rozwiązanie. Podróżny zestaw powerbank.

Źródło:http://gratisownia.pl/Zestaw_podrozny_Powerbank_MO841203_p75561.html

Zestaw podróżny w etui z EVA. Zawiera powerbank, ładowarkę samochodową z USB, kabel mikro-USB, przejściówkę USB z wtyczką EU. Czyli wszystko czego potrzeba, by zawsze i wszędzie naładować telefon.

Na koniec również gadżet związany z telefonami. Dedykowany uchwyt do telefonu na rower.

Źródło:http://gratisownia.pl/Uchwyt_a_rower_do_smartfona_DOWN_HILL_czarny_0407117_p76170.html

Jest to uchwyt na smartfona Down Hill na rower: obejma o rozpiętości ok. 10cm, regulowany przegub dla optymalnego pozycjonowania, przykręcany do kierownicy roweru – przystosowany do większości smartfonów. Cały zestaw zapakowany w ładne pudełko.