10 w skali Celcjusza

Na początku trzeba sobie wyjaśnić jedno. Co to znaczy izotermiczny?  Nie wdając się w zbędne rozważania, izotermiczny znaczy utrzymujący stałą temperaturę.

Są gadżety, które taką temperaturę utrzymują bez względu na warunki otoczenia. Ma to znaczenie przede wszystkim dla żywności, ale oczywiście nie tylko.

Dziś prezentujemy izotermiczne gadżety.

Kubek izotermiczny jest powszechnie znany.

Źródło:http://gratisownia.pl/Kubek_izotermiczny_MO879648_p86107.html

Kubek izotermiczny o pojemności 350ml. Wykonany został od środka ze stali nierdzewnej, zaś na zewnątrz pokryty jest materiałem PP. Dostępny w różnych kolorach.

Do wyboru jest również pojemnik izotermiczny.

Źródło:http://gratisownia.pl/Pojemnik_izotermiczny_MO868948_p85749.html

Jest to mały pojemnik z elementem chłodzącym dołączonym do transparentnej pokrywki. Płyn chłodzący również został dołączony. Idealny dla osób, idących w góry, albo wybierających się w długą podróż z własnym prowiantem. Albo także na co dzień, w szkole czy pracy. Dzięki pojemnikowi mamy pewność, że jedzenie w środku nie zepsuje się.

Na koniec wszystko to można umieścić w worku izotermicznym.

Źródło: http://gratisownia.pl/Worek_izotermiczny_zaciskany_n_MO871606_p85814.html

Izotermiczny worek zaciskany na sznurek z poliestru 190T z izolacją przydatny jest także na zakupach, jeśli kupujemy produkty mrożone albo inne wrażliwe na zmiany temperatury artykuły spożywcze.

Gadżety izotermiczne przydadzą się każdemu, a przede wszystkim tym, którzy prowadzą aktywny tryb życia i ich żywność musi mieć odpowiednią temperaturę.