Nawet nie wiesz, że takie istnieją

Niektórzy powiedzą, że już samo komputer jest gadżetem. I pewnie będą mieli rację, bo jak wielokrotnie podkreślaliśmy, gadżety do urządzenia, które mają ułatwiać i umilać nam życie.

A komputer – myślę, że nikt nie ma tutaj żadnych wątpliwości – ułatwia je nam niesamowicie.

Praca na komputerze jest wymagająca i do tego też nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba. Dlatego dziś przedstawiamy kilka gadżetów, które pomagają w pracy na komputerze.

Wielokrotnie pracując na komputerze, może źle na nas wpływać to, co dzieje się wokół. Hałas, przechodzący ludzie, pociągający nosem inny pracownik. Jeśli akurat pod ręką nie mamy słuchawek, można sięgnąć po zatyczki do uszu.

Źródło:http://gratisownia.pl/Zatyczki_do_uszu_V350708_p86580.html

Są to zatyczki do uszu na sznurku, w pudełku z klipem do paska. Idealne do pracy w trudnych warunkach.

Przy komputerze siedzi się zazwyczaj przez dłuższy czas. Co zrobić, kiedy stygnie herbata / kawa na biurku? To proste. Postawić na podgrzewaczu.

Źródło:http://gratisownia.pl/Podgrzewacz_do_kubkow_USB_srebrny_1107306_p24087.html

Jest to podgrzewacz do kubków Coffee & Tea podłączany do USB,  z dodatkowymi  4 portami USB!

Pracując na komputerze, często zmagamy się także z nieprzyjemnie suchym powietrzem. Na to też producenci gadżetów znaleźli sposób.

Źródło:http://gratisownia.pl/Nawilzacz_powietrza_na_USB_CLIMATE_bialy_1107357_p76397.html

Jest to nawilżacz powietrza „Klimat” zasilany przez USB. Składa się z 3 części: górna część z parownikiem, świeci na niebiesko po włączeniu zasilania, materiał składa się z gąbki i przezroczystego zbiornika na wodę. Idealny do pracy w biurze, gdy powietrze jest zbyt suche.

Dzięki zaprezentowanym dziś gadżetom, praca w biurze będzie jeszcze przyjemniejsza. Warto sprawdzić i przekonać się samemu.