W pracy, w podróży, w domu

Z ładowarkami to jest tak, że nie zwracamy na nie uwagi, do momentu kiedy ich zapomnimy, kiedy się zepsują, albo kiedy gdzieś się zagubią. Brak ładowarki zauważamy wtedy, kiedy nasze elektroniczne urządzenie – komórka, laptop, tablet, mp3 player – rozładowuje się, a my pilnie potrzebujemy go doładować.

Dlatego dziś prezentujemy kilka modeli ładowarek.

Zestaw pierwszy zawiera dwie ładowarki.

Źródło:http://gratisownia.pl/Zestaw_podrozny_ladowarka_USB_GM3874603_p75293.html

Jest to zestaw podróżny składający się z praktycznej ładowarki USB z możliwością podłączenia do zapalniczki samochodowej oraz wtyczki EU.

Kolejna ładowarka, to ładowarka do baterii AA.

Źródło:http://gratisownia.pl/Ladowarka_baterii_GM5791307_p71611.html

Idealna w podróży, kiedy dużo fotografujemy i nieustannie potrzebujemy gotowego do pracy aparatu fotograficznego.

Na koniec coś znalazło się coś, dla prawdziwych podróżników, którzy omijają cywilizację szerokim łukiem, a jednak z telefonu muszą skorzystać.

Ładowarka na baterie słoneczne.

Źródło:http://gratisownia.pl/Ladowarka_sloneczna_V333003_p81182.html

Ładowarka słoneczna z panelem słonecznym 5V/70 mA 0. 35 W, wejściem DC 5V/1 A, wyjściem DC 5V/1 A, bateria Li-On 800mAh, w zestawie kabel do Nokia 6101, micro USB oraz mini USB, kompatybilna z większością telefonów komórkowych.

O tym jak ważne są ładowarki, może świadczyć fakt, że na niektórych przystankach, dworcach autobusowych znajdują się ładowarki, gdzie po uiszczeniu drobnej opłaty można doładować baterię. Podobnie np. w tramwajach. Przy siedzeniach znajdują się wejścia USB, aby każdy kto posiada kabel, mógł naładować telefon. O ile oczywiście nie zapomni kabla.