Dopasowane do twoich potrzeb

Z oczywistych powodów, w tym wpisie pominiemy typowe torby podróżne, gdyż są one powszechnie znane i stosowane. Zajmiemy się raczej torbami podróżnymi, które – chociaż są torbami przeznaczonymi do podróżowania – to mają nieco inne zastosowanie.

Poniżej torba podróżna na biodro.

Źródło:http://gratisownia.pl/Torba_na_biodro_z_kieszenia_KC581004_p66346.html

Jest to torba z kieszenią na karty kredytowe i długopis. Oczywiście można do niej włożyć także wiele różnych, podręcznych rzeczy. Torby takie – pod warunkiem, że używane zgodnie z przeznaczeniem – praktycznie uniemożliwiają kradzież i zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

Kolejna torba podróżna, to torba na telefon komórkowy.

Źródło:http://gratisownia.pl/Saszetka_V863106_p84926.html

Tak zwana saszetka to wodoodporne etui, które chroni telefon przed wodą. Można w nim pływać, można położyć na piasku. Dzięki saszetce telefon jest kompleksowo zabezpieczony. Ponadto saszetka wykonana jest z materiału, który pozwala na swobodne użytkowanie panelu dotykowego telefonu zamkniętego w środku.

Na koniec worek żeglarski.

Źródło:http://gratisownia.pl/Torba_zeglarska_MO835005_p73556.html

Do szybkich i krótkich podróży, albo dla tych, którzy nie lubią się pakować. Torba żeglarska nadaje się idealnie. Posiada on spód zapinany na zamek i długi regulowany uchwyt. Przeznaczenie? Jeśli nie na żagle, to jako torba plażowa.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie.